Lias light 中文 O'zbekcha Türkçe Русский Română Português – Brasil Polski Kyrgyz 한국어 Italiano עברית Հայերեն Français درى فارسی Esperanto Español English Deutsch عربي
Privacy Policy


NOTES:

Identyfikacja gatunków porostów występujących na świecie

(Eksperymentalny zbiór taksonów z różnych regionów świata)


Aby uruchomić aplet, w pierwszej kolejności należy pobrać i zainstalować najnowszą wersję Java™ Runtime Environment. Środowisko Java v. 6.0 lub nowsza wersja jest wymagana do korzystania z menu kontekstowego. Adres strony internetowej (http://lias.net) musi być włączony do listy dostępnych witryn w przeglądarce internetowej. Szczegółowe instrukcje znajdują się poniżej.

Jeżeli baza danych LIAS light zostanie wykorzystana w twojej pracy, prosimy o cytację zgodnie z podanym tutaj zaleceniem. Będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze.
Interaktywny klucz

NaviKey Icon


Różne opcje zapytań są możliwe za pośrednictwem arkusza karty Opcje. W celu uzyskania szczegółowych informacji skorzystaj z podpowiedzi Jak korzystać z LIAS light NaviKey.

Definicje oraz objaśnienia terminów i symboli użytych dla cech charakterystycznych znajdują się w słowniku LIAS.

Użycie apletu:

Aby korzystać z LIAS light w trybie offline należy pobrać i zachować zaktualizowany NaviKey wraz z najnowszymi plikami danych LIAS light. Rozpakuj pliki danych i skopiuj je do lokalnego katalogu ../NaviKey_xxx/DeltaSampleData/.


Creative Commons License
LIAS light stworzony przez BSM, München (Germany), jest na licencji Creative Commons Attribution-Non-Commercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Ograniczenie "No Derivative Works" ma zastosowanie tylko do treści, nie dotyczy natomiast technicznego przekształcenia formatu dla użycia różnych aplikacji.