זיהוי מיני חזזיות של העולם

(מערכת משנה ניסיונית של טקסה מאזורים שונים בעולם)

Lias light 中文 O'zbekcha Türkçe Русский Română Português – Brasil Polski Kyrgyz 한국어 Italiano עברית Հայերեն Français درى فارسی Esperanto Español English Deutsch عربي
Privacy Policy


LIAS light is a lively project with growing scientific information and data richness. It is maintained by an editorial team.

LIAS light data are available for interactive identification purposes using three kind of services described below: DiversityNaviKey Progressive Web App (PWA), NaviKey Java applet (no longer recommended) and offline use with NaviKey offline tool and DELTA files.DNK-Logo

DiversityNaviKey

DiversityNaviKey (DNK) is a tool primarily designed for diagnosis and interactive identification of organisms or other items as well as item groups which are part of or related to biodiversity, geodiversity or environmental research (see About).

Current versions of the PWA give access to six data sources, among them LIAS light and LIAS metabolites (see here).

Start using the tool by opening https://divnavikey.snsb.info in a browser on any user device (desktop, tablet, smartphone). Select the appropriate data source (LIAS light, LIAS metabolites) and proceed as recommended.NaviKey Icon

NaviKeyכדי להפעיל את יישומון ג 'אווה, ראשית יש להוריד ולהתקין את הגירסה האחרונה של Java™ Runtime Environment. עבור השימוש בתפריט ההקשר נדרשת גירסה 6.0 ומעלה של ג 'אווה. הכתובת של אתר אינטרנט זה (http://lias.net) צריכה להיות כלולה ברשימת האתרים המותרים ע"פ הגדרות חוסם הודעות קופצות של דפדפן האינטרנט. הוראות מפורטות מסופקות בהמשך.

אם מסד הנתונים LIAS light שימש אותך ולא מעט ביצירה שלך, אנא שקול לצטט אותו כפי שמומלץ כאן. אנחנו גם מעריכים את המשוב שלך.


מפתח אינטראקטיבי באמצעות

NaviKey Icon


ניתן לגשת אל אפשרויות השאילתא השונות דרך כרטיסית גליון האפשרויות. לפרטים נוספים, עיין ברמזים כיצד להשתמש ב – LIAS light NaviKey.

עבור הגדרות והסברים של מונחים המשמשים עבור מאפיינים ומעמד מאפיינים, התייעץ במילון המונחים של LIAS.

הקישורים של היישומון:

לשימוש במצב לא מקוון של נתוני LIAS light, יש להוריד ולשמור לעצמך NaviKey מעודכן עם קבצי הנתונים העדכניים ביותר של LIAS light. לפרוק את נתוני הקבצים ולהעתיק אותם לתוך ספריית /NaviKey_xxx/DeltaSampleData/.. המקומית.


Creative Commons License
LIAS light ידי BSM, מינכן, גרמניה הוא תחת רישיון Creative Commons Attribution-Non-Commercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. הגבלת "לא יצירות נגזרות" חלה רק על התוכן, אך לא לשינוי הפורמט הטכני של השימוש ביישומים שונים.