Lias light 中文 O'zbekcha Türkçe Русский Română Português – Brasil Polski Kyrgyz 한국어 Italiano עברית Հայերեն Français درى فارسی Esperanto Español English Deutsch عربي
Privacy Policy


NOTES:

Liken türlerinin teşhisi

(Dünyanın çeşitli bölgelerinden taksonlar için veri tabanı)


Java uygulamasını çalıştırmak için bilgisayarınızda Java ™ Runtime Environmentin en son sürümünü yüklenmiş olması gerekmektedir. Menülerin kullanımı için, Java v. 6.0 veya sonrası yazılım gereklidir. Pop-up link verilecek yabancı sitelerde, web sitemizinin adresi mutlaka verilmelidir (http://lias.net). LIAS'ın kullanımıyla ilgli ayrıntılı bilgilere sayfa sonunda aşağıda bulabilirsiniz.

Eğer LIAS light'ı çalışmalarınızda kullandıysanız ve refere etmek istiyorsanız, kaynakça yazım örneği için buraya tıklayınız. Ayrıca, görüşlerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız.
Bu interaktif anahtar Navikey kullanarak hazırlanmıştır

NaviKey Icon


Daha fazla sorgu seçenekleri için Seçenekler sekmesine tıklayınız. LIAS light NaviKey'in kullanımı hakkında daha fazla ipuçlarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Karakterler ve karakter durumu için kullanılan terimlerin tanımları ve açıklamaları için LIAS sözlüğüne danışın.

Appletin kullanımı:

LIAS light'i çevrimdışı kullanmak için, NaviKey'i indirin ve sisteminizi en son LIAS light veri dosyaları ile güncelleyin: Güncelleme için indirdiğiniz ziplenmiş veri dosyalarını açın ve açılan dosyaları ../NaviKey_xxx/DeltaSampleData/ dizinine kopyalayın.


Creative Commons License
"LIAS light by BSM, München, Germany" Creative Commons Attribution-Non-Commercial-No Derivative Works 3.0 Unported License altında lisanslıdır. "No Derivative Works" sadece içerik hakkında sorumludur, fakat çeşitli uygulamalarda kullanım için teknik format dönüşümünden sorumlu değildir.